• Wielki konkurs Rzecznika na najciekawsze prace plastyczne o prawach dziecka

• WIELKI KONKURS RZECZNIKA NA NAJCIEKAWSZE PRACE PLASTYCZNE O PRAWACH DZIECKA

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY Z KLAS I-VIII
          do udziału w Konkursie Plastycznym Rzecznika Praw Dziecka

Konkurs na najciekawsze prace plastyczne o tematyce związanej z prawami dziecka. Prace mogą być wykonane dowolną techniką i w dowolnym formacie.

Konkurs jest organizowany w związku z Ogólnopolskim Dniem Praw Dziecka obchodzonym corocznie 20 listopada.

Prace konkursowe należy oddać do pani od plastyki do 10 grudnia 2021 r. (sala 302)

Komisja oceni szczegółowo prace na podstawie następujących kryteriów i ich wag:
          a) atrakcyjność graficzna pracy plastycznej
          b) powiązanie koncepcji plastycznej pracy z prawami dziecka, w szczególności z Konwencją ONZ o prawach dziecka
          b) oryginalna, nowatorska koncepcja/format pracy
          c) walory edukacyjne pracy dla uczniów z tej samej kategorii wiekowej.

Na laureatów czekają NAGRODY RZECZOWE!!!

Poniżej znajdują się szczegółowe informacje:

Koordynator konkursu: Anna Broniec-Jachimek

• Ogólnopolski Konkurs "Pocztówka z wakacji"

• Konkurs już za nami...

Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczniom, Rodzicom za udział w konkursie plastycznym "Pocztówka z wakacji".

Mamy nadzieję, że wykonanie prac konkursowych było dla wszystkich okazją do wspólnej zabawy i miłego spędzenia wolnego czasu .

Gratulujemy pięknych, kreatywnych prac!