• Zespół Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w Szkole Podstawowej nr 404 w Warszawie to wykwalifikowana kadra nauczycieli specjalistów, realizująca zadania mające na celu pomoc  uczniom naszej szkoły.

W skład naszego zespołu wchodzi pedagog szkolny, psycholog, terapeuta SI, logopeda, reedukatorzy, nauczyciele ze specjalnym przygotowaniem pedagogicznym oraz doradca zawodowy. Dysponujemy nowocześnie wyposażonymi gabinetami, w których uczniowie czują się bezpiecznie i komfortowo.

Pracujemy z uczniem i jego potrzeby są naszym priorytetem. Na podstawie dostarczonej dokumentacji z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej ustalamy plan wsparcia oraz dostosowujemy wymagania edukacyjne zgodnie z możliwościami i potrzebami ucznia.

Aby nasz proces był skuteczny, ważne jest wsparcie i współpraca ze strony Rodziców. Dlatego zachęcamy do kontaktu z nami, spotkań oraz dzielenia się swoimi spostrzeżeniami
          i pytaniami.

Praca z dziećmi jest naszą pasją i zawsze staramy się wykonywać ją jak najlepiej. Współpracujemy na bieżąco z wychowawcami oraz nauczycielami, a także doskonalimy nasz warsztat pracy.

Zapraszamy do kontaktu poprzez dziennik elektroniczny Librus lub telefonicznie.