• Akcje wolontariatu szkolnego w lutym 2024

• Drodzy wolontariusze i wolontariuszki,

zachęcamy do udziału w działaniach zaplanowanych w tym miesiącu:

- zbiórka karmy dla kotów

Zima to szczególnie trudny czas dla bezdomnych zwierząt. Możemy pomóc w działaniach Schronisk i Towarzystw opieki nad Zwierzętami.

Akcja trwa do końca miesiąca (sala 302).

Wolontariusze z okazji Dnia Kota przypadającego 17 lutego będą w przedszkolu 19 lutego (poniedziałek) przeprowadzali zajęcia będąc kotami.

Zachęcamy całą społeczność szkolną do przebrania się za koty 19 lutego :)

Każdy kot będzie zwolniony z odpowiedzi ustnej tego dnia.

W dalszym ciągu zbieramy nakrętki – pojemnik znajduje się w szkole przy wejściu głównym.

W koszach na śmieci jest codziennie mnóstwo butelek z nakrętkami. Mamy prośbę – po wypiciu napoju wrzućcie nakrętkę do serduszka, które stoi przy wejściu głównym.

Wspólnymi siłami możemy więcej!

Pamiętajcie by wszystkie Wasze działania zapisywać na karcie wolontariusza.

Zachęcamy do działań na terenie szkoły i poza szkołą

Opiekunki Szkolnego Wolontariatu

Ania i Angela

• Podziękowania dla naszej Szkoły

• SOS – Mieszkańcy Wawra Rodzicom z CZD przesyłają podziękowanie dla członków społeczności naszej szkoły za bezinteresowną pomoc i zaangażowanie w zbiórkę naklejek i pluszaków dla małych pacjentów Warszawskiego Centrum Zdrowia Dziecka.