• Drodzy Rodzice / Opiekunowie Prawni, uprzejmie informujemy, że:

Obiady w naszej szkole będą wydawane od 05.09.2023r (wtorek).

Dzienna stawka za wyżywienie w szkole w 2024r. wynosi 10,70 zł.

Podstawą do korzystania z żywienia jest poprawne wypełnienie deklaracji obiadowej, którą należy dostarczyć do pokoju nr 3 do dnia 04.09.2023r. Deklaracja dostępna jest na stronie szkoły, na recepcji przy głównym wejściu do szkoły, bądź w pokoju nr 3.

Dzieci, uczęszczające na obiady, muszą posiadać kartę obiadową, którą należy zakupić w pokoju nr 3 u intendenta.

Koszt takiej karty to jednorazowo 10,50 zł.

Dzieci które posiadają kartę obiadową z poprzedniego roku szkolnego nadal będą mogły jej używać.

W przypadku zgubienia lub zniszczenia karty, należy kupić nową, w przeciwnym razie dziecko nie będzie mogło korzystać z posiłków. Osoby które sporadycznie zapomną karty będą miały możliwość zjedzenia obiadu na koniec trzeciej przerwy obiadowej (po wcześniejszym zgłoszeniu).

Wpłaty za obiady należy wnosić do 10-ego dnia każdego miesiąca na podany numer konta w deklaracji i na stronie szkoły.

Bardzo proszę o terminowe wpłaty. Nieuiszczenie opłaty w terminie spowoduje wstrzymanie wydawania posiłków.

Rezygnację z obiadów należy zgłaszać przed końcem miesiąca poprzedzającego rezygnację.

Nieobecności należy zgłaszać do godz. 7:30 elektronicznie przez aplikację e-stołówka (instrukcja dostępna na stronie internetowej szkoły w zakładce stołówka), mailowo, bądź telefonicznie pod numerem telefonu 22 277 10 42 do godziny 7:45. Obowiązek zgłaszania zbiorowych wyjazdów na wycieczki spoczywa na wychowawcy klasy (min. 3 dni przed planowanym terminem wyjazdu).

Zwrotowi podlega dzienna wysokość opłaty zgłoszonej nieobecności. Zwrotu opłaty dokonuje się w kolejnym miesiącu poprzez pomniejszenie wpłaty o kwotę zgłoszonych nieobecności. Tylko zgłoszone nieobecności podlegają zwrotowi kosztów.

Uczniowie spożywają posiłki w ściśle określonych przez Dyrektora Szkoły turach dla każdej klasy.  Podczas spożywania posiłków uczniów obowiązuje przestrzeganie regulaminu stołówki.