• Dzień Kropki, czyli dzień kreatywności.

• 19.09.2024 07:48
            •  Tego dnia nasze zabawy wypełnione były kolorowymi kropkami. Dostrzegaliśmy kropki tam, gdzie wcześniej nikt ich nie dostrzegał. Okazało się, że kropki towarzyszą nam w naszym codziennym życiu: są w kropkach biedronki i na muchomorze, a w dodatku z kropki można utworzyć słońce, kwiatka, kolorową kulę, piłkę i wiele innych.

• Co zmalowały Stokrotki?

• 13.09.2024 16:53
            • W tym tygodniu zaglądamy do grupy naszych 4 latków.  Dzieci zwiedziły zakamarki przedszkola, dowiedziały się jak nazywają się zwody osób pracujących w szkole. Ćwiczyły rączki, śpiewały oraz malowały.

•     Witamy Bratki!

• 09.09.2024 17:09
            •  W ubiegłym tygodniu powitaliśmy najmłodszych przedszkolaków. Dzieci chętnie uczestniczyły w proponowanych zabawach, które zbliżyły je do siebie oraz pozwoliły pokonać lęk i nieśmiałość.
            • Dzielnica Wawer

• 02.09.2024 21:02

• 🧑‍🎓Dziś pierwszy dzień szkoły, ale to wcale nie oznacza, że uczyć mogą się tylko dzieci! Startujemy z programem #TUjestem, w ramach którego proponujemy 𝗿𝗼𝗱𝘇𝗶𝗰𝗼𝗺 𝗱𝘇𝗶𝗲𝗰𝗶 𝘄 𝘄𝗶𝗲𝗸𝘂 𝗽𝗿𝘇𝗲𝗱𝘀𝘇𝗸𝗼𝗹𝗻𝘆𝗺, 𝗻𝗮𝘂𝗰𝘇𝘆𝗰𝗶𝗲𝗹𝗼𝗺 𝗶 𝘄𝘆𝗰𝗵𝗼𝘄𝗮𝘄𝗰𝗼𝗺 bezpłatne zajęcia w "Szkole dla rodziców i wychowawców".
              "Szkoła dla rodziców i wychowawców" to cykl 1️⃣0️⃣ zajęć, które będą odbywały się w Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 17. Spotkania przeznaczone są dla każdego, kto szuka sposobu na nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji z dziećmi. Uczą budowania relacji w duchu podmiotowości i dialogu: „𝗝𝗮𝗸 𝗺𝗼́𝘄𝗶𝗰́, 𝘇̇𝗲𝗯𝘆 𝗱𝘇𝗶𝗲𝗰𝗶 𝗻𝗮𝘀 𝘀ł𝘂𝗰𝗵𝗮ł𝘆. 𝗝𝗮𝗸 𝘀ł𝘂𝗰𝗵𝗮𝗰́, 𝘇̇𝗲𝗯𝘆 𝗱𝘇𝗶𝗲𝗰𝗶 𝗱𝗼 𝗻𝗮𝘀 𝗺𝗼́𝘄𝗶ł𝘆”.
              Jak się zapisać?
              👉 zadzwoń pod numer 22 277 20 00 lub
              👉 napisz maila na adres: ppp17@eduwarszawa.pl.
              ℹ️ Więcej informacji na wawer.um.warszawa.pl/tu-jestem-program
              #mójWawer #Wawer
              _____________________
              Program TU jestem! został stworzony przez Urząd Dzielnicy Wawer we współpracy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną nr 17.
              Może być zdjęciem przedstawiającym tekst

• MISIA ADWOKATKA W PRZEDSZKOLU!

• 28.06.2024 08:57
            • W tym tygodniu Pani Mecenas Aneta Majkowycz, mama Oli z grupy Tulipany oraz Pani Mecenas Aleksandra Wejdelek-Bziuk, mama Helenki z grupy Maki przybliżyły dzieciom specyfikę zawodu adwokata w oparciu o lekturę autorstwa E. Ruszkiewicz "Leśne sprawy Misi Adwokatki". Dzieci dowiedziały się, czym zajmują się pracownicy adwokatury, jak nazywa się ich biuro, w co się ubierają. Dzieci miały okazję zobaczyć togę adwokacką oraz inne atrybuty prawnika.
              Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali zakładki do książek, a w ramach utrwalenia zdobytej wiedzy dzieci mogły skorzystać z przygotowanych kolorowanek.
              Dziękujemy za ciekawie spędzony wspólny czas 💐🩷🧡💛